Yhteystiedot

Myynti


0207 519 719
myynti@intermarketing.fi

Huolto


0207 519 707
huolto@intermarketing.fi

Käyntiosoite

Intermarketing Oy / Finnturva

Keilaranta 16 A

02150 Espoo

Myynti ja huolto

Janne Haikonen

Johtaja, turvaliiketoiminta
0207 519 725
janne.haikonen@intermarketing.fi

Jaakko Kylmä

Tuotepäällikkö
0207 519 721
jaakko.kylma@intermarketing.fi

Jarmo Salo

Myyntipäällikkö, jälleenmyyjät
040 533 8097
jarmo.salo@intermarketing.fi

Tomi Pulkkinen

Huoltoedustaja
050 366 2409
tomi.pulkkinen@intermarketing.fi

Jari Tatti

Huoltoedustaja
050 404 7101
jari.tatti@intermarketing.fi

Ratkaisut rahankäsittelyyn ja asiakasohjaukseen löydät Intermarketingin sivuilta

Ota yhteyttä

Oheisella lomakkeella voitte jättää meille yhteydenottopyynnön tuotteisiimme ja palveluihimme liittyen, otamme teihin yhteyttä mahdollisimman pian. Voitte myös soittaa tai lähettää sähköpostia.

Vaihde

0207 519 719
info@intermarketing.fi

Myynti

0207 519 719
myynti@intermarketing.fi

Huolto

0207 519 707
huolto@intermarketing.fi